Konfederasyonumuza Bağlı Genel Sağlık-İş  Bursa İl Temsilciliği İnegöl Alanyurt Bölgesinde  Ağaçlandırma Çalışması Yaptı.

Konfederasyonumuza Bağlı Genel Sağlık-İş  Bursa İl Temsilciliği İnegöl Alanyurt Bölgesinde  Ağaçlandırma Çalışması Yaptı.

Konfederasyonumuza Bağlı Genel Sağlık-İş

Bursa İl Temsilciliği İnegöl Alanyurt Bölgesinde

Ağaçlandırma Çalışması Yaptı.

 

Genel Sağlık İş Sendikası Bursa İl Temsilciliğine bağlı İnegöl İlçe Temsilciliğince organizasyonu yapılan İnegöl Alanyurt bölgesinde ağaç dikme organizasyonu büyük destek gördü.   Ağaç dikme organizasyonuna, Eğitim İş Bursa Şube yönetim kurulu ve üyeleri ile Büro-İş Marmara Şube Başkanı Sürmeli Söğüt, Yönetim Kurulu ve üyeleri katılarak destek verdi.  

Genel Sağlık-İş Bursa İl Temsilcisi Göksel Çakan Söğüt, İnegöl Alanyurt bölge doğasının ve çevresinin tahrip edildiğine işaret etti. Söğüt,  “Çevrenin ve doğanın bozulduğu ve yok edildiği, çevrenin hoyratça bozulduğu  bir dönemde çam fidanlarını toprakla buluşturduk. Çünkü doğa ve çevre tüm canlılarındır. Doğayı koruyarak çocuklarımıza güzel doğa bırakabiliriz. Ormanımızı oluşturduk. 400 çam ağacı diktik. Halkımıza geçim kaynağı olsun diye ekeceğimiz Badem ağaçlarını da Orman İşletmesi dikecek. Organizasyonu yapan İnegöl Temsilciliğimize ve yoğun katılım gösteren 112 çalışanlarına, 24 saat nöbetten çıkıp gelenlerle ve katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Ağaçlarımız sendikamızla beraber büyüsün, dalları gelecek yaşanabilir dünyaya uzansın” dedi.