SÜLOĞLU BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME İMZALANDI

SÜLOĞLU BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME İMZALANDI

Tüm Yerel-Sen tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de sendikal anlamda başarıyla hızla yol almaya devam ederken, Edirne Belediyesi'nde ve birçok ilçe belediyelerinde yetkili sendika olduktan sonra çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Edirne Belediyesi, Kırcasalih Belediyesi, Havsa Belediyesi, Uzunköprü Belediyesi ve Kırcasalih Belde Belediyesi'nin ardından Süloğlu Belediyesi ile de toplu sözleşme imzaladı.

Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi, ilçe belediyeleri ile görüşmelerine devam ederken, Süloğlu Belediyesi ile de toplu sözleşme imzaladı. Konuyla ilgili bilgi veren Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi Başkanı Savaş Çerkez,“Tüm Yerel-Sen ülkemizde hızla büyüyen bir sendika durumundadır. Yeni bir yapılanma olmamıza rağmen, Genel Başkanımız Doğan Koç liderliğinde, ülke çapında birçok il ve ilçe belediyelerdeki üye sayımız her geçen gün artmaya devam etmektedir. Tüm-Yerel Sen Edirne Şubesi olarak da bizlerde Edirne merkez ve ilçelerde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Son olarak, Süloğlu Belediyesi ile Tüm Yerel Sen Sendikamız arasında Toplu Sözleşme imzaladık. Sözleşmeye katkı sunan Belediye Başkanı Sayın Mehmet Ormankıran'a teşekkür ederiz” dedi.