TÜM YEREL-SEN HAVSA BELEDİYESİ İLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALADI

TÜM YEREL-SEN HAVSA BELEDİYESİ İLE TOPLU SÖZLEŞME İMZALADI

Tüm Yerel-Sen tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de sendikal anlamda başarıyla hızla yol almaya devam ederken, Kırcasalih Belediyesi’nden sonra Havsa Belediyesi ile de toplu sözleşme imzaladı.

Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi, ilçe belediyeleri ile görüşmelerine devam ederken, geçtiğimiz hafta Kırcasalih Belediyesi ile toplu sözleşme imzalamasının ardından, Havsa
Belediyesi ile de toplu sözleşme imzaladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi Başkanı Savaş Çerkez, “Tüm Yerel-Sen ülkemizde hızla büyüyen bir sendika durumundadır. Yeni bir yapılanma olmamıza rağmen, Genel Başkanımız Doğan Koç liderliğinde, ülke çapında birçok il ve ilçe belediyelerdeki üye sayımız her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Tüm-Yerel Sen Edirne Şubesi olarak da bizlerde Edirne merkez ve ilçelerde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Geçtiğimiz hafta ilçe belediyelerimizden Kırcasalih Belediyesi ile imzaladığımız toplu sözleşmenin ardından bu hafta da Havsa Belediyesi ile imzaları attık.

Havsa Belediyesi ile Tüm Yerel Sen Sendikamız arasında 01.01.2016-31.12.2016 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Toplu Sözleşme imzaladık. Yapılan Toplu Sözleşme ile Havsa Belediye kamu emekçileri her ay maaşlarına ek olarak en üst limitten toplu sözleşme ücreti alacaklar. Sözleşmeye katkı sunan Belediye Başkanı Sayın Oğuz Tekin’e teşekkür ederiz.” dedi.

 

 

 

Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi