BÜRO-İŞ ANTALYA ŞUBESİNİN GENEL KURULUNA KATILDIK

BÜRO-İŞ ANTALYA ŞUBESİNİN GENEL KURULUNA KATILDIK

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş’e bağlı Büro-İş Sendikamızın Antalya Şubesi’nin 2.Olağan Genel Kurulu 16 Şubat 2019 tarihinde Antalya’da yapıldı.

Büro-İş Antalya Şubesi 2. Olağan Genel Kurulana Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık, Büro-İş Genel Mali Sekreteri Binali Keskin, Büro-İş Ankara 1 Nolu Şube Başkanı Kamil Özdemir,  Büro-İş Ankara TSK Şube Başkanı İlhan Tan,  Büro-İş İzmir Şube Başkanı Nuri Tonbaklar, Eğitim İş Antalya Şube Başkanı ve Birleşik Kamu-İş Antalya Temsilcisi Fatin Iltar, Tüm Yerel-Sen Antalya Şube Başkanı Ünal Şahin,  Atatürkçü Düşünce Derneği Antalya Şube Başkanı İbrahim Daş, bağlı sendikaların şube başkanları,  yöneticileri, üyeleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldılar.

Genel Kurula yoklama ve açılışın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. 

Genel Başkanımız Mehmet Balık, Büro-İş Antalya Şubesi’nin 2.Olağan Genel Kurulunun başarılı geçmesini dileyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

Atatürk’e ve devrimlerine yürekten bağlı, evrensel değerleri kendisine ilke edinmiş bir emek mücadelesi yürüttüklerine inancımız tamdır. Büro-İş sendikamız ve şubeleri, kamu emekçilerinin ekonomik, demokratik, hukuksal, sosyal hak ve çıkarlarını koruyup geliştireceklerdir. Bu amaca ulaşmak için demokratik ilkelerden ödün vermeden sendikal mücadele yürüteceklerdir.”