BÜYÜK ZAFER’İN 98.YIL DÖNÜMÜNDE ZAFER ANITINA ÇELENK SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİK

BÜYÜK ZAFER’İN 98.YIL DÖNÜMÜNDE ZAFER ANITINA ÇELENK SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİK

 

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları dolayısı ile  Zafer Anıtına çelenk sunumu gerçekleştirdi.

Büyük Zafer’in 98. yıl dönümü nedeniyle Konfederasyonumuz ve bağlı sendikalarımız, CHP Çankaya İlçe Örgütü, Atatürkçü Düşünce Derneği ile birlikte Zafer Anıtında tören düzenledi. Törende Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık, Genel Sekreteri Mücahit Dede, Genel Mali Sekreteri Ali Taştan,  Genel Dış İlişkiler ve Ar-Ge Sekreteri Doğan Altun, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler, Büro-İş Genel Başkanı Alay Hamzaçebi, Eğitim-İş Genel Sekreteri Ebru Sungar, Genel Mali Sekreteri Hüseyin Kara ve Eğitim-İş, Büro-İş ve Tüm Yerel-Sen Şube Başkanları ve yöneticileri, CHP Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım ve ADD Şube temsilcileri katıldılar.

Zafer Anıtına giriş yapıldıktan sonra başlayan törende önce çelenk sunumu gerçekleştirildi. Ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardında Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık bir konuşma gerçekleştirdi.