KONFEDERASYONUMUZ BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

KONFEDERASYONUMUZ BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş, Manavgat, Alanya ve Gazipaşa ilçe örgütleriyle belediye başkan adaylarını ziyaret etti.

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık, Tüm Yerel Sen Genel Mali Sekreteri Hürdoğan Arslan, Tüm Yerel Sen Antalya Şube Başkanı Ünal Şahin, Eğitim İş Antalya Şube Başkanı ve Birleşik Kamu-İş Antalya Temsilcisi Fatin Iltar ile birlikte belediye başkan adaylarını ziyaret etti.

Genel Başkanımız Balık ve yanındaki heyet;  CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Çoşar ve Belediye Başkanı Şükrü SÖZEN’i seçim irtibat ofisine uğradıktan sonra sırasıyla Millet İttifakının Alanya adayı Abdullah Dönmez’i ve Gazipaşa adayı Mehmet Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek seçim çalışmalarında başarılar dilediler.

Yerel seçimlerin belediye emekçileri ve yurttaşlar için önemli olduğunu belirten Balık, “Atatürk’ün ilke ve devrimlerini, cumhuriyeti, demokrasiyi, laik sosyal hukuk devletini önceliği haline getiren belediye başkanlarını destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda Genel Başkanımız Balık, adaylara konfederasyonumuzun yayın organı olan “Kamucu Tavır “ isimli dergiyi takdim etti.