KONFEDERASYONUMUZ SALGIN KOŞULLARINDA 1 MAYIS STRATEJİSİNİ ELE ALDI

KONFEDERASYONUMUZ SALGIN KOŞULLARINDA 1 MAYIS STRATEJİSİNİ ELE ALDI

 

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş, İstanbul İl Başkanlığında Merkez Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirerek 1 Mayıs’ı salgın koşullarda en kitlesel, en coşkulu biçimde ve amacına uygun bir biçimde kutlama stratejisini ele aldı.

Merkez Yönetim Kurulu;  Genel Başkanımız Mehmet Balık Başkanlığında toplandı.  Toplantıda konfederasyonumuz Genel Mali Sekreteri Ali Taştan, Genel Örgütlenme Sekreteri Hasan Kütük, Genel Eğitim Basın-Yayın Sekreteri Levent Akça, Genel Özlük Hukuk ve TİS Sekreteri Mehmet Yeşildağ hazır bulundu. Toplantıya İstanbul İl Örgütleri katıldı. 

Toplantıda; emekçilerin salgın koşullarındaki çalışma koşulları değerlendirildi. Ayrıca, katılımcılar 1 Mayıs Birlik Emek ve Dayanışma Bayramına ilişkin nasıl bir yol izleneceği ve kutlamaların nasıl örgütleneceğine ilişkin düşünce ve önerilerini ifade ederek değerlendirmelerde bulundular.

Konfederasyonumuz ileriki günlerde 1 Mayıs Birlik Emek ve Dayanışma Bayramı ile ilgili salgın koşullarında coşkulu bir şekilde kutlanması hususunda detaylı bir program açıklayacaktır.