Kemer Belediyesi'ni Ziyaret Ettik

Kemer Belediyesi'ni Ziyaret Ettik

Konfederasyonumuz ve bağlı sendikamız Tüm Yerel Sen, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ettiler.

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık’ın ziyaretine Tüm Yerel Sen Genel Mali Sekreteri Hürdoğan Arslan, Eğitim İş Antalya Şube Başkanı ve Birleşik Kamu-İş Antalya Temsilcisi Fatin Iltar ile Eğitim-İş Kemer İlçe Temsilcisi Arif Demirtaş eşlik ettiler.

Genel Başkanımız Balık’ın ziyareti nedeniyle teşekkürlerde bulunan Kemer Belediye Başkanı Gül,   “Öğretmen ve öğrencilerimiz bizim için çok önemli. Eğitime her zaman destek veriyoruz. Okullarımızın her türlü eksiğini gideriyor ve öğrencilerimize bisiklet, tablet, tablet, satranç takımı ve kırtasiye malzemeleri hediye ediyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde de değerli öğretmenlerimiz için özel bir gece düzenliyoruz. Eğitime desteklerimizi bundan sonra da devam edecek” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Gül’ün öğrenicilerimizin ve öğretmenlerimizin yanında yer aldığını ve her zaman desteklerini esirgemediğini belirten Genel Başkanımız Balık, “Sendikamıza da her zaman destek veriyor. Kendisine yürekten teşekkür ediyoruz. Biz de 31 Mart yerel seçimlerinde Kemer ilçemizde Başkanımız Mustafa Gül’ü destekleyeceğiz. Atatürkçü, çağdaş ve demokratik bir belediye başkanlarının göreve gelmesini istiyoruz. Bu konuda örnek bir başkandır” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Genel Başkanımız Balık, Kemer Belediye Başkanı Gül’e konfederasyonumuzun yayın organı olan “Kamucu Tavır “ isimli dergiyi takdim etti.  Kemer Belediye Başkanı Gül’de, Genel Başkanımıza ziyaret anısına plaket verdi.