CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VELİ AĞBABA KONFEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VELİ AĞBABA KONFEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş’i Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ziyaret etti.

Konfederasyonumuz Genel Merkezini ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Balıkesir Milletvekili Namık Havutça’yı Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük, MYK üyeleri Mücahit Dede, Engin Çoğal, Eğitim-İş Genel Başkanı Veli Demir, Tarım Orman-İş Genel Başkanı Şükrü Durmuş ve MYK üyesi Medet Yücel, Genel Sağlık-İş Genel Başkanı Zekiye Bacaksız,   Kültür Sanat-İş Genel Başkanı Hamza Çandanoğlu ve Enerji-İş Genel Sekreteri Kemal Asker  ağırladı.

 

Konfederasyon Genel Başkanımız Kütük, kamu emekçilerinin sorunlarını, çalışma yaşamına, gündemdeki Anayasa değişikliği ve yargı bağımsızlığını dile getirdi.

Konfederasyonumuza bağlı sendika başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de iş kollarına ilişkin sorunları ve çözüm önerilerini ilettiler.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba ve Balıkesir Milletvekili Havutça konfederasyonumuz ile bağlı sendikaların sorunlarını dinleyerek, iletişim ve bilgi paylaşımı konusunda daha sık bir araya gelinmesi konusunda talepte bulundular.