Kırklareli Belediyesi ile Tüm Yerel – Sen Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Kırklareli Belediyesi ile Tüm Yerel – Sen Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Kırklareli Belediyesi ile Konfederasyonumuza bağlı Tüm Yerel- Sen arasında yapılan görüşmeler sonunda toplu iş sözleşmesi imzalandı.

1 Ocak 2015 – 31 Aralık 2015 arasını kapsayacak toplu iş sözleşmesinin imzaları belediye meclis salonunda atıldı.

İmza törenine Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu, Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Doğan Koç, Genel Merkez Hukuk ve TİS sekreteri Arap Mucur, Trakya Şube Başkanı, Genel Merkez Şube Mali Sekreteri Merdol Bulut, iş yeri temsilcisi Şenay Düzyol, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri ve memurlar katıldı.

İmza töreninde, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Doğan Koç, yaptığı konuşmada, sözleşme görüşmeleri sırasında Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nun kendilerine yapıcı bir şekilde davrandığını belirterek, “Karşılıklı, saygı ve sevgi çerçevesinde son derece samimi bir şekilde yürüttüğümüz görüşmelerin ardından toplu sözleşmemizin imzası için buradayız. Sendikal emeğe ve sendikal dayanışmaya verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’na teşekkür ediyorum. Sözleşmenin tüm Belediye çalışanları ve Kırklareli halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.