KONFEDERASYONUMUZ CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

KONFEDERASYONUMUZ CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.  Görüşmeye Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl de katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede, Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük, MYK üyeleri Mücahit Dede, Ali Taştan,  Barış Düdü, Engin Çoğal, Mustafa Yılmaz ve Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Göngür’de yer aldılar.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ile birlikte Konfederasyon heyetimizi sıcak bir ortamda karşılayarak gündeme ilişkin sohbet ettiler.

Genel Başkanımız Hasan Kütük, Kılıçdaroğlun’a çalışma yaşamına, kamu emekçilerinin sorunlarına, seçim sonucunda ortaya çıkan gelişmelere, sürece ilişkin konfederasyonumuzun düşüncelerini ve önerilerini dile getirdi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Konfederasyonumuz heyeti ülkenin seçim sonrasında yaşadığı tabloyu değerlendirerek, karşılıklı bilgi alışı verişinden sonra sıcak bir ortamdan gerçekleşen ziyaret sona erdi.