TÜM YEREL-SEN EDİRNE ŞUBESİ TERÖRÜ LANETLEDİ

TÜM YEREL-SEN EDİRNE ŞUBESİ TERÖRÜ LANETLEDİ

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük ile Tüm Yerel- Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay, Edirne ve Tekirdağ Şube Başkanlarıyla Edirne’de bir araya gelerek İstanbul’da meydana gelen hain saldırıyı kınadılar.

Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay, Tüm Yerel-Sen Genel Sekreteri Arap Mucur, Edirne Tüm Yerel-Sen Şube Başkanı Savaş Çerkez ve Edirne Şubesi Genel Sekreteri Bülent Uluca, Örgütlenme Sekreteri Ersin Al, Mali Sekreter Seçkin Çetin, Sosyal İşler Sekreteri Sefa Tabak, Tekirdağ Tüm Yerel-Sen Şube Başkanı Mustafa Göncü ile birlikte ortak basın açıklaması yaparak, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen hain saldırıyı kınadılar.

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük,  “Terör insanlık suçudur diyor ve ülkenin bütünlüğünü ve birliğini bozan her türlü terörü bir kez daha lanetliyoruz. Bu kanlı saldırılarda hayatın kaybeden yurttaşlara rahmet, acılı ailelerine ve tüm ulusumuza başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz” sözleriyle tepki gösterdi.

Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay da “İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen ve 43 kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda kişinin de yaralanmasına neden olan terör saldırısını nefretle ve şiddetle lanetliyoruz” diyerek yapılan saldırıyı kınadı.