TÜM YEREL-SEN İLE MANYAS BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

TÜM YEREL-SEN İLE MANYAS BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Konfederasyonumuza bağlı Tüm Yerel-Sen sendikamız ile Manyas Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

Manyas Belediyesi’nde görev yapan memurların ekonomik ve sosyal koşullarını iyileştirilmesine yönelik Toplu İş Sözleşmesi imzalandı. 

Manyas Belediyesi’nde gerçekleşen sözleşmeye Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay,  Tüm Yerel-Sen TİS Genel Sekretir Ahmet Kılınçoğlu, Genel Mali Sekreteri Arif Alel, Tüm Yerel Sen 2 Nolu Şube Başkanı Tamer Yiğit Güler, Tüm Yerel Sen 1 Nolu Şube Eğitim Basın Yayın Sekreteri Özkan Felek, Tüm Yerel Sen Balıkesir Temsilcisi İsmail Avcu, Bandırma Temsilcisi Sezer Yıldız,Bandırma Belediyesi İşyeri Temsilcisi Serhat Aslı Ekinci ve Manyas İşyeri Temsilcisi  Bülent Koçoğlu ile Manyas Belediyesi çalışanları katıldı.

Toplu sözleşme imza töreninde konuşan Manyas Belediye Başkanı Tancan Barçın, “ Manyas halkı için hizmet üreten emekçilerimize imkanlarımızın en iyisini vermeye çalıştık. Arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay da " Manyas belediyesi çalışanlarına yapılan bu sözleşmemiz HAYIR’lı olsun Belediye imkanlarını zorlayarak memurlara bu rakamlarda bir sözleşme yapma imkanı sağlayan Belediye Başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum " ifadelerini kullandı.