Tüm Yerel-Sen İzmir 2 Nolu Şubenin Düzenlediği Cumhuriyetin 94. Yılı Resepsiyonuna Katıldık

Tüm Yerel-Sen İzmir 2 Nolu Şubenin Düzenlediği Cumhuriyetin 94. Yılı Resepsiyonuna Katıldık

 Konfederasyonumuza bağlı Tüm Yerel-Sen Sendikamızın İzmir 2 Nolu Şubesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ve kurtuluşunun 94. Yılını “Cumhuriyet Resepsiyonu” ile kutladı.

 

Resepsiyonda Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Kütük, Genel Sekreter Mücahit Dede, Genel Eğitim Basın-Yayın Sekreteri Semra Pektopal, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran, MYK Üyeleri Arap Mucur, Hürdoğan Aslan, Yılmaz Bakır, Çetin Saygı, Servet Toptaş, Tüm Yerel-Sen Genel Merkez Denetleme Kurulu üyeleri, Tüm Yerel Sen İzmir 1 Nolu Şube Yönetim Kurulu üyeleri, 4.Dönem Eğitim-İş Eski Genel Başkanı Mehmet Balık, Eğitim-İş 1 Nolu Şube Başkanı Adem Yıldırım ve Yönetim kurulu üyeleri, 2 Nolu Şube Başkanı Ahmet Cangı ve Yönetim Kurulu üyeleri, 3 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Çalışkan ve Yönetim kurulu üyeleri, 4 Nolu Şube Başkanı Haşim Karaman ve Yönetim kurulu üyeleri, Eğitim-İş Manisa Şube Başkanı Cem Ok, Büro İş Sendikası İzmir Şube yöneticileri ile 1989-94 yılları arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmış Yüksel Çakmur, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ile çok sayıda sendika üyesi katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 94. yılının kutlandığı Cumhuriyet Resepsiyonu, Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Resepsiyon açılışını Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu İzmir İl Temsilcisi ve Tüm Yerel-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Tamer Yiğit Güler yaparak açılış konuşması ile misafirlere “hoş geldiniz” dedi.

Meclis Genel Kurulu çalışmaları gerekçesiyle geceye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Sekreteri Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, CHP İzmir Milletvekilleri Tacettin Bayır, Atilla Sertel, Murat Bakan, Selin Sayek Böke, Musa Çam, Ali Yiğit, Mustafa Balbay, Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer birer telgraf göndererek Cumhuriyetimizin 94. yılını kutladı.

Tüm Yerel Sen Genel Başkanımız Dr. Hakan Kıran, Konfederasyonumuz Genel Başkanı Hasan Kütük ve İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yüksel Çakmur birer konuşma yaptılar.

Geceye katılanlar, Hacıbektaş'tan gelen Grup Kervan'ın güzel türküleri ve İzmir Marşı ile coşkulu bir gece geçirdiler.