TÜRKİYE YOL-İŞ SENDİKASINI ZİYARET ETTİK

TÜRKİYE YOL-İŞ SENDİKASINI ZİYARET ETTİK

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş ve sendika yöneticilerimiz Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar’ı ziyaret ettiler.

Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Merkezi’nde, Yol-İş Genel Başkanı Ramazan Ağar’ın makamında gerçekleştirilen nezaket ziyaretine Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük, Tarım Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Şükrü Durmuş Eğitim-İş Sendikası Genel Sekreteri Mehmet Altıntop katıldılar.  

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Başkanı Kütük ve bağlı sendika başkanları ile Yol-İş Başkanı Ağar, emekçilerin ve sendikaların içinde bulunduğu durumu, sorunları değerlendirerek bilgi alış verişi yaptılar.

Konfederasyonumuz başkanı ve bağlı sendika başkanları Yol-İş Genel Başkan Ağar’ın makamının ardından Yol-İş Genel Başkan Yardımcısı Bekir Avcı, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Mehmet Yolasığmazoğlu ve Genel Eğitim Sekreteri Ahmet Kılıç’ı da ziyaret ettiler.  Buradaki ziyarette de Birleşik Kamu-İş heyeti ve Yol-İş yöneticileri de ülkemizin ve emekçilerin geleceğine ilişin görüş alış verişi yaparak, yürütülecek mücadelede ortak hareket etmekte anlaştılar.