KONFEDERASYONUMUZ MİLLET İTTİFAKININ ADAYLARINI ZİYARET ETTİ

KONFEDERASYONUMUZ MİLLET İTTİFAKININ ADAYLARINI ZİYARET ETTİ

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş, Antalya’nın Serik, Kepez ve Aksu ilçelerinde Millet İttifakının adaylarını ziyaret etti.

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık, Tüm Yerel Sen Genel Mali Sekreteri Hürdoğan Arslan, Tüm Yerel Sen Antalya Şube Başkanı Ünal Şahin, Eğitim İş Antalya Şube Başkanı ve Birleşik Kamu-İş Antalya Temsilcisi Fatin Iltar ile birlikte Millet İttifakının Serik, Kepez ve Aksu Belediye Başkan adaylarını ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Balık ve yanındaki heyet;  Serik Belediye Başkan adayı Yusuf Mecek,  Kepez Belediye Başkan adayı Murat Dinç ve Aksu Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Arslan’ı ziyaret ederek seçim çalışmalarında başarılar dilediler.

CHP ve İyi Parti ilçe yönetimlerini ziyaret eden Genel Başkanımız Balık, yerel seçimlere ilişkin karşılıklı bilgi alış verişinde bulundu.

Yerel seçimlerin belediye emekçileri ve ülke siyaseti açısından önemli olduğunu vurgulayan Balık, iki partinin belediye başkan adaylarına “Atatürkçü, çağdaş, parlamenter demokrasiyi savunan belediye başkanlarını destekleyeceğiz” dedi.

Ziyaret sonunda Genel Başkanımız Balık, adaylara konfederasyonumuzun yayın organı olan “Kamucu Tavır “ isimli dergiyi takdim etti.