MALATYA ŞUBEMİZLE DAHA DA GÜÇLÜYÜZ

MALATYA ŞUBEMİZLE DAHA DA GÜÇLÜYÜZ

Konfederasyonumuza bağlı Eğitim İş Sendikasının Malatya İl Temsilciliğimiz zor bir dönemde, şube yeter sayısına ulaşarak eğitim çalışanlarının emek mücadelesinde sendikamıza yeni bir heyecan ve güç kazandırmıştır. Eğitim-İş Malatya İl Temsilciliği’nin şube yeter sayısına ulaşmasında gösterdikleri çabadan dolayı başta İl Başkanımız Hüseyin Kara olmak üzere tüm yönetimimize ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. 


Malatya Şubemize yeni katılan üyelerimizden aldığımız güçle, daha önce olduğu gibi, bundan sonra da hem Cumhuriyet Devriminin kazanımlarını sahiplenmeye ve yüceltmeye; hem bilimsel, laik, demokratik ve halktan yana parasız eğitim için mücadele etmeye, hem de sınıfsal haklarımızı geliştirerek, kazanımlarımızı her türlü sömürüye ve saldırıya karşı savunmaya devam edeceğiz. 

Malatya Temsilciliğimizin, şube olmanın verdiği bilinçle, almış olduğu sorumluluk ve görevi hakkıyla yerine getireceğine inanıyor, sendikamızın kuruluşundan bu yana Eğitim-İş’e emek veren, katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. 

Eğitim çalışanlarının yegane temsilcisi Eğitim-İş; yolun açık olsun…

          MERKEZ YÖNETİM KURULU