ÜLKEMİZİ SURİYELEŞTİRMEK İSTEYEN EMPERYALİSTLERİN  BU SEFER Kİ ADRESİ İSTANBUL VEZNECİLER

ÜLKEMİZİ SURİYELEŞTİRMEK İSTEYEN EMPERYALİSTLERİN  BU SEFER Kİ ADRESİ İSTANBUL VEZNECİLER

İstanbul’un göbeğinde bu sabah, herkes işine ve okuluna giderken hain bir saldırı daha gerçekleştirildi. İstanbul Veznecilerde bomba yüklü araç ile yapılan saldırı sonucunda 11 vatandaşımızın yaşamını yitirmesine, 36 kişinin de yaralanmasına neden olan emperyalist terör saldırısını şiddetle lanetliyoruz.

Saldırıyı hangi taşeron terör örgütü sahiplenirse sahiplensin hiçbir önemi yok. Bu saldırının planlayıcısı ve uygulatıcısı da dünyanın baş belası AB-D emperyalistleri ve onların yerli işbirlikçileridir. Ülkemizi kana bulamakta ki amaçları da bir iç savaş çıkartarak, ülkemizi hızla yeni SEVR’E götürmektir.

Ülkemizin dört bir yanında hain saldırılar olurken, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, patlamadan sonra yaptığı açıklamada; “ciğerimiz yanıyor mücadelemiz kıyamete kadar sürecek”diyor. Yani “alış ey halkım, bu ülke bölünecek, bölünme öyle acısız olmayacak, alışın, daha çok kanlı katliamlar göreceksiniz” diyor.

Buradan Cumhurbaşkanına sesleniyoruz, nasıl ki bu güne kadar emperyalist teröre alışmadık, bundan sonra da alışmayacağız. Biz, emperyalistlere karşı Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, dünyanın zaferle sonuçlanan ilk anti-emperyalist savaşını veren ataların torunlarıyız. Unutmayın  ki “BAĞIMSIZLIK BİZİM KAREKTERİMİZDİR!”Ülkemizin Suriyeleştirilmesine izin vermeyeceğiz.

Birleşik Kamu İş olarak, emperyalistler ve yerli işbirlikçileri tarafından beslenen emperyalist terörü bir kez daha lanetliyor, patlamada hayatını kaybedenlere rahmet, ailelerine ve ulusumuza başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.

KAHROLSUN EMPERYALİSTLER VE YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ!

GÜN GELECEK, DEVRAN DÖNECEK KATİLLER HALKA HESAP VERECEK!

BİRLEŞİK KAMU-İŞ

MERKEZ YÖNETİM KURULU